Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgéprt szeretné...

Pety001 kérdése:

Fényképezőgéprt szeretné venni! Örülnék ha leírnátok mit tud miben jó és ilyenek?

Figyelt kérdés

Örülnék ha leírnátok mit tud miben jó és ilyenek :) Köszi!!

Ilyen szerűt! :D

[link]


2014. dec. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Na akkor most fuss neki mégegyszer, és próbáld leírni, hogy "milyen szerűt" szeretnél, mert ami oldalt belinkeltél, azon van egy halom objektív, videokamera és fényképezőgép.


Esetleg azt is próbáld leírni, mégis mit vársz tőlünk, mert hogy mit tud, azt te is el tudod olvasni bármelyik fényképezőgép leírásában.

2014. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval Igazából olyan vagyok aki bármit lencsevégre kap ha érdekes :D

Sony Alpha SLT-A58K + 18-55mm Digitális fényképezőgép ilyen szerü:D

CSak mint már emlitetem halvány fogalmam sincs hogy ezek a fényképezögépeket hogyan rangsorolják az a lényeg erös,jó minöség :D

Ha ez se volt érthetö akkor szerintem harmadszorra csak sikerülni fog ne madom fel :D :)

2014. dec. 29. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én itt a fotózás rovatban általában pesszimista válaszokat szoktam nyomni, ez is az lesz: ha ennyire nem vagy képben, ne várd el. hogy valaki kisregényeket írjon ide csak a te kedvedért. Rengeteg (tényleg qurva sok) ismeretterjesztő, kezdőknek szánt cikk van a neten, előtte tájékozódj. Beírod agugliba: fotózás alapok, meg fotózás kezdőknek, stb stb. Pl, ez inkább elmélet:

[link]

[link]

Mert kényelmesen egy ilyen kérdésre, hogy "halvány fogalmam sincs hogy ezek a fényképezögépeket hogyan rangsorolják az a lényeg erös,jó minöség" az a jó válasz, hogy vegyél valami rohadt drága gépet oszt jónapot.

2014. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát (ez is válasz),

És Köszönöm!

2014. dec. 30. 10:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Még egy dologba segítenétek ?

Kaptam 4 olyat amit végig rágtam de nem tudok dönteni szoval segítsetek :D

1.-Canon PowerShot SX400 Digitális fényképezőgép

2.-Sony Alpha SLT-A58Y + 18-55mm + 55-200m

3.-Canon PowerShot SX510 HS

4,-Sony Alpha ILCE-A3000K + 18-55mm

2014. dec. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!