Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valakit tudnátok ajánlani,...

Bakos Böbe kérdése:

Valakit tudnátok ajánlani, hogy a fényképezőgépemből elővarázsolna pár törölt képet, -irjatok! - fontos képeket töröltettek velem a reptéren a vámosok. Nekem nagyon fontos búcsúzás volt! Tudtok-e valami megoldást?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A helyzet nem menthetetlen, a főbb dolgok, amiket tudnod kell:


Ha törlöd, vagy gyorsformázod a kártyát, a képek nem vesznek róla el, csupán a nevüket, helyüket, méretüket és más adatokat leíró katalógusból fognak eltűnni. Emiatt, mindaddig, amíg a kártyára másolt vagy fényképezett új adatok nem írják felül azt a részt, ahol a katalógusból törölt képek vannak, azok visszaszerezhetők.


Lényeg: ha törölt kártyáról vagy merevlemezről adatot akarsz helyreállítani, NE ÍRJ RÁ SEMMIT.


Ha ezzel biztosítottad a helyzetet, több ingyenes program is rendelkezésedre áll. Csupán pár belőlük:

[link]


Én a Recuva-t javaslom, elég jól érthető és könnyen használható.

2014. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Endr 72 válasza:
Mi az hogy a vámosok törölték a képeket?Mi az hogy egyáltalán belenéztek a fényképezőbe?
2014. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy reptéren fotózkodtak még elindulás előtt, a biztonsági ellenőrzés belépőpontjánál, ahol ugye tilos. És gondolom nem vámos volt, hanem a reptéri biztonsági szolgálat, akik mellesleg a gépedet is elvehetik, ha szívózol velük. De nem voltam ott, ez csak egy tipp.
2014. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!