Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D5100-al kompatibilis...

Nikon D5100-al kompatibilis obik - tanács kérés?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok az obik világában, kérném a segítségeteket. Van-e valahol olyan oldal, ahol listában vagy táblázatban találok arról infót, hogy ehhez a géptípushoz milyen obik valók? Nézegetem a Tamron, Sigma kínálatot, és próbálom hasonlítani a Nikon hasonló paraméterekkel rendelkező lencséivel, de...nem megy :)Ok, a Nikon esetében nem probléma, mert AF-S, és DX amit figyelnem kell. Na de a másik két típusnál mit figyeljek?

2014. dec. 22. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A D5100-ra bármilyen ma újonnan kapható Nikon bajonettes Tamron vagy Sigma jó, úgyhogy ha csak ennyi a kérdés, akkor könnyű dolgod van.
2014. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elvesztem az EX DC HSM; DG HSM; Di II VC LD; kifejezések közt :)
2014. dec. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!