Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek melyik érné meg...

Szerintetek melyik érné meg inkább?

Figyelt kérdés

Szeretném magam karácsonyra meglepni majd egy komolyabb fényképezőgéppel/kamerával.Nem vagyok fotós,nem is tervezem,csak szeretném ha lenne a háznál egy "komolyabb" gép.

Szerintetek melyik éri meg jobban?


Nézem az új GoPro HERO4-et

[link]


Elsősorban fotó szempontjából szeretnék minél jobbat.

A GoPro-nak is vannak előnyei ugyebár,de én különösebb extrém körülmények között nagyon ritkán használnám szerintem.

A másik amit néztem hasonló árkategóriában az

Canon EOS 100D


[link]



2014. nov. 16. 04:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A GoPro nem fényképezőgép, hanem kis helyen elférőnagy látószöget adó akció videókamera. Fotót is éehet vele csinálni, de beállítások és képminőség terén elmarad a 100D-től.


Ha egy mindig kéznél lévő strapabíró videókamera kell, akkor GoPro, ha egy jó minőségű fényképezőgép, akkor Canon 100D.

2014. nov. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is valahogy igy gondolom,nekem inkább a jó fotó a lényeg,bár a kis hely,meg a látószög miatt vonz a GoPro,de szerintem marad a Canon,majd talán idővel veszek egy Pro-t is.

Kösz a választ.

2014. nov. 16. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A Canonhoz is vehetsz nagylátószögű objektívet.
2014. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!