Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ötlet, hogyan tudom így felvenni?

Ötlet, hogyan tudom így felvenni?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék készíteni egy ehhez hasonló videót a suliba: https://www.youtube.com/watch?v=6Zh_7bEmR00

Az a gond, hogy nem tudom, hogy vegyem fel felülnézetből. Ugye közben írok, tehát fogni nem tudom, de egyébként is ha fognám, vagy más fogná, mozogna a kép. Nincs semmilyen állványfélém, amivel így ki tudnám támasztani. van valakinek valami ötlete, hogy hogyan vegyem fel?


2014. okt. 16. 18:26
 1/3 Tengor ***** válasza:
Vegyél egy állványt vagy tákolj egyet!
2014. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Venni sajnos nem tudok, nincs pénzem, 14 éves lány vagyok, a szüleim tuti nem vesznek ezért..

Csinálhatok valamiből, valahogy.. de nem tudom hogy. Ezért kérdezem hogy valakinek nincs ötlete?

2014. okt. 16. 20:14
 3/3 Tengor ***** válasza:

Hiába mondanánk, hogy használ 1-2 colos alucsövet, ha nincs otthon...

Lógasd fel egy madzagról a plafonról.

2014. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!