Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképező memória kártyáról...

Fényképező memória kártyáról pár képem a semmibe veszett. Hogy állíthatom vissza?

Figyelt kérdés
Most jöttünk meg a nyaralásból, és a fényképezőmről átraktam a képeket a számítógépre. Samsung fényképezőm van, 8GB-os Samsung memóriakártyával. Fényképeztem vele, és elméletileg meg is csinálta a képeket, mégsem jeleníti meg őket. Tehát a következőkép néz ki a dolog: az egyik kép neve SAM_4020 a rákövetkező pedig már SAM_4061. Fényképezés közben nem töröltem semmit sehonnan, mégsem jeleníti meg azt a 21 képet. Pedig villant is amikor készítettem a képet, és a számozás is folytatódott, de akkor mégis hova lettek a képek? Hogy tudnám ezt visszaállítani? A válaszokat nagyon köszönöm, mert a legjobb képek tűntek el róla.

2014. aug. 25. 15:42
 1/3 anonim válasza:

Vedd fel a kapcsolatot egy adatmentő céggel!Pl.:

Kürt kft. Budaörs

2014. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha egyéb megoldás is eszetekbe jut, azt is szívesen várom.
2014. aug. 29. 19:27
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Recuva.. Ingyenes, nekem bevált. Letöltöd, rádugod a gépet, kiválasztod a memkártyát, és ennyi. Mélyvizsgálattal csináld. Nem 2 perc lesz, arra készülj.
2014. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!