Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképező érné meg...

Melyik fényképező érné meg jobban? Canon vagy Fujifilm?

Figyelt kérdés

Történetesen egy Canon PowerShot SX170-ről és egy Fujifilm FinePix S4800-asról lenne szó.

Kezdő fotós vagy, a telefonos fotózáson kívül nincs túl nagy tapasztalatom, viszont ezek elég jó áron vannak szerintem. :)



2014. júl. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Canon SX170-et venném. Fujit meg alapból nem veszek, mert egyik haveromnak van egy S8300-a és örökké akadozik, lefagy stb.


Amúgy ez az oldal tie-ra vagyis döntetlenre hozza ki őket:

[link]

2014. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm.

Meg annyiban különbözik a két gép,hogy a Canon akksis a Fuji pedig elemes. Ennek tekintetében melyik lenne praktikusabb?

2014. júl. 30. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Akksis sokkal jobb, mert tovább bírja és akárhányszor feltöltheted. Elemes gépem meg volt régen nekem is, de sajnos 2 naponta cserélni kell az elemet és vehetek is újat...
2014. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindkét gépet, de egyik sem nyűgözött le eléggé, ezért inkább kicsit kipótoltam az összeget, és vettem egy másik gépet. (Samsung WB1100F)
2014. júl. 31. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok...:/
2014. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!