Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a FUJI FILM...

Mi a véleményetek a FUJI FILM FinePix S4800 digitális fényképezőgépről?

Figyelt kérdés

Ő lenne az:

[link]

Kb ez a 40 ezer ft lenne a max, amit szánok rá. Jó minőségű, nagy felbontású képeket szeretnék csinálni, feltétel az is, hogy minél nagyobb optikai zoomja legyen. Jó választás lenne ilyen feltételeknél? Ha tudtok jobbat ebben az árban, szívesen meghallgatom!


2014. júl. 29. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek a Fujik megérik a pénzüket, én is ilyet vennék, ha szükségem lenne egy jobb gépre.
2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azota nezegettem video teszteket es altala keszitett kepeket... Hat.. szerintem a telefonom (galaxy note 2) szebb kepeket es videokat csinal.
2014. júl. 29. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Utómunka nélkül nem létezik jó digitális kép, a nyers képek még a 3x drágább gépeknél is rossznak tűnhetnek, de nem azok! Színkorrekció, kontrasztbeállítás amit én alapvetően csinálni szoktam a képeimmel, erre jön még a középtónusok kiemelése, élesítés stb ... ez egy profi fotósnál is így működik. A telefonod lehet, hogy gyárilag feljavítja a képeket.
2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem vennék CCD szenzoros gépet, a CMOS ezerszer jobb, valószínüleg sötétben tényleg rossz képeket csinál a gép. Vegyél inkább Canon SX170 HS-t.
2014. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Utolsó: nem SX170 IS-re gondoltál? :D

Kérdező: én e között a két gép között vacillálok. :D

2014. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 3.! Tudnál mutatni "nyers" képet, és ugyanazt utómunkával?

4.-5., köszi a tippet. Nem találkoztam eddig ezzel a Canon géppel, de jónak tűnik. Utánanézek! :)

2014. júl. 30. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt van pár példa a retusálásra:

[link]

2014. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. júl. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!