Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ilyen minőségű képeket milyen...

Ilyen minőségű képeket milyen géppel tudok készíteni? Mit ajánlotok? (link)

Figyelt kérdés
[link] Max 120 ezer forintom lenne rá, egy ilyen árú gép képes ilyen minőségre? [link] ezt néztem ki, mert nagyon szép videót készít ami nekem fontos lenne. Viszont a képminősége nem valami megnyerő ahogy nézegettem pl: [link] Nem tudom van e olyan gép ami mindkettőbe jó. Ha tudtok ajánlani valami jó kis gépet azt megköszönöm mert már annyiféle van, teljesen elvesztem köztük.
2014. júl. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez már tökéletesen tudja amit egy nem profinak tudni kell.

2014. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jó képminőséget és videót szeretnél akkor egyértelműen ez. [link] Igaz itt le kell mondanod a népbutító hiper-zoomról. Az előző Fuji a kis érzékelővel, nagy zoommal és fényerőtlen obival valóban mindenre jó pl. levélnehezéknek, ajtótámasznak stb.
2014. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az exifet kéne megnézni: Nikon D90.
2014. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, #2 ez tényleg elég jó képeket is tud csinálni, találtam egy egészen jót is köztük: [link]
2014. júl. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!