Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit gondoltok erről a gépről?

Mit gondoltok erről a gépről?

Figyelt kérdés

Sony dsc Hx50

[link]

Sokat vióznék vele, és jól is jön a 1080p60, de a 30x zoomot, és a 20 megapixeles felbontást kihasználnám. A sonynak van a playmemories appja mobilra, ezzel lehet távvzérelni a kamerát. Úgy gondolom, hogy ez lenne a tökéletes kamera számomra, hiszen zsebben elfér, és akár a Holdat is letudnám fotózni vele, akkora zoommal rendelkezik.


2014. júl. 18. 07:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Videóznék*

Bocsánat az esetleges hibákért, de telefonon elég nehéz hibátlanul írni.

2014. júl. 18. 07:29
 2/6 anonim ***** válasza:

A holdhoz min. 50x-es zoom kéne...

Egyébként ha pont ezek az igényeid akkor teljesen jó.

2014. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát én azt gondolom hogy ez egy jó drága távcső! 20 mpixel egy nagyon kicsi érzékelőn + 30x zoom = jó zajos, bemozdult képek alacsony iso-n is. Tele állásban ( a zoom végén) még állvánnyal és napsütésben is kérdéses a jó képminőség.
2014. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál valami jobbat ajánlani ebben az árban? És akkor így a videófelvételt helyeznék előtérbe.
2014. júl. 18. 10:32
 5/6 anonim válasza:
Ha a videózás a fő cél akkor szerintem videókamerát vegyél. Ha mindenképp fényképezőgép kell akkor ebben az árkategóriában nem fogsz olyat találni nagy zoommal ami jó képminőséget produkál. Ha le tudsz mondani a nagy zoomról akkor szerintem Olympus XZ-2. Videóban átlagos de mint fényképezőgép jó. Nézd meg a tesztvideóit, ha megfelel akkor szerintem ezt!
2014. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék videókamerát venni, mert ebben az árkategóriában egy fényképezőgép sokkal-sokkal többet tud. A nagy zoom nem életbevágóan fontos, de a jó képminőség annál inkább. A másik ami számít, az a fullHD videó, és legalább 720p-ben a 60fps. Mondjuk egy Canon 5D (Mark III) is kb ezekkel a paraméterekkel rendelkezik, habár az az egyik létező legjobb fényképezőgép. De úgy néz ki az lesz, hogy majd körbenézek médiában, vagy egy szakboltban. De ment a zöld kéz, és mindenképp megnézem a gépet:D
2014. júl. 18. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!