Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3200+18-105VR KIT vagy...

Nikon D3200+18-105VR KIT vagy Sony Alpha SLT-A58+2 objektív (18-55mm és 55-200mm)?

Figyelt kérdés

Hobbi fényképezéshez keresek gépet, főleg a kutyáimról akarok képeket készíteni és a természetről séta közben.

Erre a célra melyik gép lenne a legjobb?



#sony;nikon;fényképezőgép
2014. júl. 1. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A tele jól jönne a kutyákhoz, de ezzel együtt is Nikont választanék a több és olcsóbb kiegészítő és objektív miatt.
2014. júl. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj a Sony-tól. Én még Minoltával kezdtem a fényképezést, filmre, és innét jutottam a Sony DSLR, illetve SLT vonalra. Az A58 kifejezetten kellemes kis gép, hobbi fotózáshoz pont jó. Nekem a Sony valahogy jobban kézre áll, mint a két nagy (Nikon, Canon) gépei. Ha van rá lehetőséged próbáld ki őket, és saját élmény alapján dönts. Az A58-ban az elektronikus kereső elsőre furcsa lesz. Legjobb, ha van mellette egy hagyományos DSLR gép, és össze tudod hasonlítani, hogy különböző fényviszonyok között Neked melyik használhatóbb. Én immár közel egyéves használat után bátran állíthatom, hogy egyáltalán nem rosszabb, sőt.
2014. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nikonom már volt, én nagyon szerettem, és szerencsére most a Sonyt is ki tudom próbálni, mert egyik ismerősöm pont most vett egy ugyanilyen gépet.

Tetszik-tetszik, még gondolkodom rajta, de ha a régi Nikonomra gondolok, akkor így kipróbálás után inkább azt érzem közelebb magamhoz, ráadásul most jól megfogdostam egy D5100-as Nikont és nagyon megtetszett :)

Úgyhogy még egy kicsit gyűjtögetnem kell, de mégegyszer köszönöm a segítő válaszokat! :)

2014. júl. 9. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!