Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A SONY szerintem annyival jobb, hogy van manuális focus de mintha a NIKON több lehetőséget nyújtana nekem. Nehéz döntés... [link]

2014. jún. 14. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Bár a fényképezőkhöz nem értek, de én minden termékben Sony párti vagyok.
2014. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Nikon eleve csak egy váz, nincs hozzá objektív. Biztos, hogy nem kevertél össze valamit?


(Ha lenne hozzá objektív, természeresen a Nikonon is lenne manuális fókusz. Én inkább egy Nikon D3100 + 18-105 VR-t vagy hasonlót néznék.)

2014. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. lehet hogy elnéztem valamit a linkkel de elküldom most a Nikonnak a linkjét: [link] nem nagyon értek még a tükörreflexhez de ha az objektívtől függ akkor oké :) szerinted ez jó lehet nekem amit adnak hozzá vagy lehet érdemes lenne azt amit az utóbb írtál?
2014. jún. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!