Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Max.60k-ig legjobb fényképezőgép?

Max.60k-ig legjobb fényképezőgép?

Figyelt kérdés
Maximum 60000 ft-ért szeretnék vásárolni fényképezőgépet,nem sokat fordítok rá így elsőnek. Már szinte megbolondultam a keresgélésben. Sony,Nikon,Fujitsu ezek közül a márkák közül keresgélek,használtat is vennék,de ott meg pár problémás ,hogy mennyi benne a expo. Szóval,ilyen árkategóriában tudna mondani valaki normális ár/érték arányú gépet?

2014. jún. 12. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyetlen szót nem írtál arról, azon kívül hogy a gép fotózzon, mire van szükséged.

Amíg ezt nem tudod magadnak megfogalmazni, addig csak azoknak a válaszát fogod itt olvasni, akik megvettek valamit, és be fogják kiabálni, én ezt vettem, ezt vedd te is.

Tényleg belőlük szeretnél kiindulni, vagy leülsz megfogalmazni pontosan mit is szeretnél?

60eFt okés... és a többi elvárás????

2014. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!