Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért van szükség kamerázásnál...

Miért van szükség kamerázásnál autofocusra?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy fényképezésnél igen hasznos is lehet, de videóknál igen idegesítő is tud lenni. Pl. akármelyik youtube videonál, ami profi fényképezőgéppel van felvéve, szinte minden percben autofocusál.. Miért kellett a gyártóknak a video felvételezésre is alkalmazniuk? Vagy miért nincs legalább kikapcsolásra lehetőség?

2014. máj. 29. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazért kell, mint fotózáskor. Minden készüléken kikapcsolható.
2014. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez okostelefon esetében is igaz? Ott nem találok kikapcsolásra lehetőséget. (Android 4.2.2)
2014. máj. 29. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal nincs tapasztalatom, az enyém nem autófókuszos, ilyen problémáról meg nem olvastam még. Az adott készülék fórumában kérdezném ezt meg inkább, itt kisebb az esély válaszra.
2014. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ! :D
2014. máj. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!