Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a videóról?

Mi a véleményetek a videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9HzOkHSofug

Ez az egyik ismrősöm videója. mi a véleményetek róla nem kérek durva negativ hozzászólást.kérek tanácsokat hogy tudná jobbá tenni. Előre is köszönöm a normális válaszokat!!!!



2014. máj. 14. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi jót nem tudok írni erről, szóval inkább nem is kezdem el fikázni, mert sokáig tartana.


"kérek tanácsokat hogy tudná jobbá tenni"


Először is egy normális kamera kéne, mert már 10 éve is jobb minőségű videókat láttam neten. Aztán egy külön mikrofon is, ha komolyan akar valaki videózással foglalkozni.


Ez csak az alap, ami minden videóhoz kell, de kéne valami cél is, mert ennek a videónak semmi értelme nem volt (de nem néztem végig, mert akkor biztos felvágtam volna az ereimet).

2014. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez mi ez a fos?


Komolyan. Ilyet a kutyám is csinál, ha a nyakába akasztok egy tíz éves kamerás telefont.


Technikai értelemben ez valóban videó, hiszen mozgókép. Ezen kívül mást nem lehet elmondani róla. Képminőség nulla, hangminőség nulla, tartalom nulla.

2014. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!