Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi lehet gond a fényképezőgépe...

Mi lehet gond a fényképezőgépemmel?

Figyelt kérdés

Már 6 éve megvan, de pár héttel ezelőtt kezdett el olyan képet csinálni, melyeken olyan fehér rácsok vannak. Érdekes, csak közelítéskor ilyen, normál helyzetben nem. Remélem, még javítható a hiba, mert nagyon jó kis kamera, több mint 10ezer képet csináltam vele, kiváló minőségűek.

Adatai a kamerámnak, ha ez segít:

Pentax Optio M50 (2008-ban vásároltam)

8 megapixeles

5x optikai zoom és 25x digitális zoom.


2014. máj. 11. 14:09
 1/2 BazsiBácsi ***** válasza:

Csak a fényképezőgépen látszik, vagy ha felteszed a gépre ott is? Utóbbi esetben feltöltenél valahova egy képet, és belinkelnéd?


Első esetben valószínűleg az LCD rúgja a végét, utóbbiban a képérzékelő lap, vagy az alaplap. Javítani (főleg javíttatni) nem érdemes, ha egyáltalán lehetséges. Ha a számítógépre másolt képeken nem látszódik a hiba semmilyen formában, akkor azt javaslom, hogy hajtsd addig, amíg be nem adja a szolgáltatot, és ne érdekeljen, hogy mi van a kijelzőn.

2014. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem valami elöregedett benne. De még nem zoomolt képekre jó, mert azok nem csíkosak, de lehet hogy sajnos tényleg a végét járja. Majd veszek egy újat. És köszi a segítséget. :D
2014. máj. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!