Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképező gépet...

Milyen fényképező gépet ajánlotok erre a célra?

Figyelt kérdés

tengerpartok, hotelszobák, természet reklámok stb. fotózására használnám(ha még este, sötétben is jó képeket csinál az nagyon jó lenne).

Fontos ,hogy nagy látószögű legyen, továbbá kézi (kis gép legyen) lehetőleg elférjen a zsebembe, övtáskába.

Jelenleg ezt néztem ki : Samsung WB200F .

Ti mit ajánlotok, illetve mi a véleményetek a Samsung WB200F- ről ?



2014. máj. 8. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

35000 Ft. Ennyi pénzért mit vársz?


Ilyen kis kompaktok ilyen kevés pénzért sötétben nem fognak jó képet készíteni. Egyik sem.


Szoba, beltér fotózásához a 24 mm nagyon kevés(vagyis nagyon sok).


Ha ilyen árban gondolkodsz, akkor gyakorlatilag tökmindegy, mit választasz, mind egyforma...

2014. máj. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ajanlom a nagyobb gepeket mert a kisebbek szo szerint hasznalhatatlanok erre a celra amire te szeretned!

Szemely szerinti kedvenceim: Nikon 90D es Canon 60D, Canon 500D

Ezek nagyobbak de azt hiszem ha a nyakadba rakod akkor egyaltalan nem zavar!

Az alabbi gepeknek nezz utana a media markt oldalan bar vannak mas veboldalak ahol fele annyiert megkapod mint mediaban

2014. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, az árba az a fontos csak ,hogy 200-300 ba bele férjen.

2. válaszolónak igaza lehet, jobb erre a célra egy nagyobb gép, utána nézek köszönöm :)

2014. máj. 8. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert az első nem pont ugyanezt mondta? :)
2014. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen MILC-et választanék, nem tükröset.

[link]

[link]

Egykezesek, jó képminőséget adnak, viszonylag nagylátószögűek, 100e alatt is akad.

2014. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem, egyik témád sem mozog valami iszonyat sebességgel és sötétben.

Hotelszoba/tengerpart/reklámok mindegyike bátran fotózható egy sima kompakt géppel is, sötétben max. kiteszed egy babzsákra, szépen beállítod, hogy 2 sec késleletetéssel fotózzon és a képed éles és zajtalan lesz az 1-2 sec-es expoval. Ezer ilyet fotóztam, nekem Pentax s30 volt erre a célra, de manapság egy 30-40e Ft-os kompakt teljesen meg fog erre felelni, fölösleges többet költened, ha - szemlátomást - családi/amatőr célra veszed és nem tanultál fotózást.

A MILC-et és a nagylátószöget nem értem, ott a rátett lencse fókusztávolsága ugye x2, így a 14-42-es obik egy 28-84-esként funkcionálnak. Ez pontosan azonos a crop-os gépen 18-55-ös obijának kezdő nagylátószögével.

2014. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!