Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A fotózz.hu oldalon pontosan...

A fotózz.hu oldalon pontosan mit jelent az, ha a képem alá az van írva, hogy elbírálás alatt?

Figyelt kérdés
Az csak nekem látszódik? Valamilyen adatot esetleg nem töltöttem ki a kép mellet?

2014. márc. 29. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
MIvel nem akarják, hogy esetleg valami undorítóságról rakj ki képet, ezért egy szerkesztő előbb leellenőrzi. Ezt jelenti.
2014. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez mennyi ideig tart kb?
2014. márc. 29. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerkesztők kedvétől függ.
2014. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az miért van, hogy én azt kb 6 órája raktam ki, de azóta már valaki töltött fel képet ami értékelhető. Az ő képét miért bírálták el hamarabb?
2014. márc. 29. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A felhasználók is és a moderátorok is "értékelik" a feltöltött képediet.Ugyanígy te is tudsz mást értékelni...Javaslom olvasd el a szabályzatot,és ezt: [link]

az ismertetőt.

2014. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már elég jó minőségű képet tettél fel, a szerkesztők "megbízhatónak" fognak ítélni, és nem kell elbírálásra várnod. Addig ezt tekintsd előzetes moderációnak.
2014. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!