Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépet vagy kamerát...

Fényképezőgépet vagy kamerát vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy videó kamerát, de ahogy nézegettem a fényképezőket, kissé elgondolkodtam, hogy nem lenne-e jobb választás?! Nem vagyok egy nagy kamera szaki és csak ilyen hobbi szinten használnám a kamerát, szóval mondjuk nyaralás, esetleg kisfilmek valami rendezvényről, ilyesmik. Viszont hallottam olyat is, hogy fölösleges akkora felbontású kamerát venni (mondjuk 70.000Ft ért láttam ilyet) , mert egy jobb fényképezőgép is (50.000Ft körül láttam) hozza azt a videó szintet, ami HD felbontás és teljesen élvezhető, mindemellett lesz egy 20megapixeles fényképezőm.

Szóval írjátok már le a véleményeteket legyetek szívesek, hogy megérné-e ilyen hiperszuper éles kamerát venni, vagy inkább a fényképezőt válasszam!?



2014. márc. 4. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp a fényképezőt ajánlom. Kamera, ami jó az a csillagos egekben kezdődik. De egy fényképező sokkal olcsóbb és sokkal jobb filmet készít mint egy azonos árú kamera. Pl én vettem egy nikon coolpix L820-as gépet, az full HD ban videóz és mindenre tudom használni. 54-ért vettem. De ha profibb videózásra gondoltál, akkor szerintem vegyél egy tükörreflexes gépet. Abból a legjobb belépőgép szerintem a nikon D3100
2014. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a HD minőségű fényképezőgépet ajánlom. Ha csak pl. nyaraláskor filmezgetnél vele arra tökéletes lesz. Egyszerűbb, olcsóbb megoldás és normális videó minőséget kapsz.
2014. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!