Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3000 fényképezőgépen...

Nikon D3000 fényképezőgépen hogy tudok sorozatfelvételt készíteni?

Figyelt kérdés
A GUIDE menünél vagy ilyen, hogy sorozatfelvétel, ez azt írja, hogy tartsam benyomva az exponáló gombot, és akkor sorozatképet csinál, de kipróbáltam, és nálam nem csinált semmit.
2014. febr. 24. 12:16
 1/4 Süni dörgő válasza:

Szia!

állitsd a géped "A" módra,itt csak a blendét (másnéven rekesz vagyis F) tudod állitani és az iso-t.

a záridőt a gép majd hozzászámolja.


szóval ha A módban van, akkor itt az 53. oldalon van leírva:

[link]


alapképernyőn az lcd-n (amit bekapcsoláskor is látsz)a jobboldali ikonsávban felűröl az 5. dolog.

"S" ről átrakod arra az ikonra ahol több ablak van egymás mellett eltolva ferdén.

2014. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de megcsináltam, úgy ahogy leírta a szöveg, de így nekem csak egy hosszan exponált képet csinál, ahelyett, hogy több képet csinálna rövid idő alatt.
2014. márc. 7. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A Shooting menüben keresd meg a Release Mode pontot. Ott állítsd be a Continuous opciót, és kész.

3 kép/mp sebességgel készít képet a gép, ha jók a fényviszonyok és elég gyors a kártyád.


Ha vissza akarod állítani egyképesre, akkor ugyanott Single Frame állásba kell kapcsolnod.

2014. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ott is próbáltam már beállítani, de eddig egyszer sem csinálta meg, csak most. 3-nál több képet nem lehet csinálni vele ugye?

Köszönöm a választ!

2014. márc. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!