Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Contour...

AszfaltBetyár007 kérdése:

Mi a véleményetek a Contour ROAM 2 típusú kameráról?

Figyelt kérdés
Én bukósisakra felhelyezve használnám, esetleg valami tanács, hogy érdemes-e megvenni, vagy valami jó illetve rossz tapasztalat van-e a termékkel?

#motor #kamera #sisak #ContourROAM2
2014. febr. 6. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a youtube-os demó videókat láttam, azok alapján a GoPro Hero 3 kamerámnak szebb a képe, sokkal élesebb és részletgazdagabb. A GoProhoz sokkal többféle kiegészítőt lehet kapni, nekem van sisak tartó, markolat/bukócső bilincs, fotóállvány adapter, tapadókorong (max. 250km/h szélhez), fejpánt, vízálló tok, szélvédő tok. Az érintőképernyős LCD víz alatt nagyon jól jön.


A GoPro viszont nagyobb. A súlya kicsi (kb. 85g), de nagyobb felületet ad a szélnek. Bringán ez nem gond, és a filmek szerint a motorosokat sem zavarja.


Szóval részemről GoPro Hero 3.

2014. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát vettem egy Gopro hero3 silver edition-t. :D
2014. febr. 9. 11:30
 3/3 anonim válasza:

Gratulálok.. Mindenkinek FosPro-ja van manapság. Tény h jobb képe van a gopronak,de valami ocsmány ahogy az kinéz! Ha valakinek van szépérzéke az keres egy másik kamerát. Használom Roam2 kamerámat nagyon szép éles képe van. A Contour erről ismerszik hogy nagyon éles képe van.

Másrészt meg nem érdemes sokat költeni egy ilyen kamerára amíg nem bírja az 1080p v. magasabb 170° látószöget 60 v. magasabb FPS mellett. Ja, igen a hang amit felvesz meg az érzékenység eszméletlen. Goproban a hang ami nem tesztik a forma mellett. Contour vizálló 1méterig TOK(!)nélkül. Pro beszarik a víztől tokja nélkül. Forgatható lencse,hasznos. A lézer meg tiszta futurisztikus. Majdnem goro-t vettem anno,de szerencsére nem tettem.

2015. ápr. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!