Melyik Canon lenne jó?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy Canon gépet,csak fogalmam sincs melyiket.Nagyon szeretek fotózni,állítólag van hozzá tehetségem.(nem nagyképűségből).Mondanátok pár jó gépet?

2014. febr. 1. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Árkategória?
2014. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Canon EOS-1D X elég jó.

[link]


De nem rossz a Canon EOS 5D Mark III sem.

[link]

2014. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megerősítve az előző hozzászólót. Mindkettő jó masina ( sajnos csak egy délután erejéig volt a közelmúltban lehetőségem fotózni velük - nekem sajnos nincs egyik sem ).
2014. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem 600 D-m van.árban nagyon jó.két objektívem van.az amatör kategória csúcsa.töle jobb inkább természetfotósoknak kell.illetve hamar rá fogsz ébredni 30% fényképező tudás,a maradék meg a photoshop használati tudásodtól függ.RAW ban fotózol utólag meg olyanná alakítod ami neked szép.ez van.
2014. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"lacika2222 nevű felhasználó válasza:


nekem 600 D-m van.árban nagyon jó.két objektívem van.az amatör kategória csúcsa.töle jobb inkább természetfotósoknak kell.illetve hamar rá fogsz ébredni 30% fényképező tudás,a maradék meg a photoshop használati tudásodtól függ.RAW ban fotózol utólag meg olyanná alakítod ami neked szép.ez van."


Na nézzük szépen sorjában:


"nekem 600 D-m van.árban nagyon jó."

Vagyis olcsó, ami nem feltétlenül szempont, ha jó gépet keresünk, és nem olcsót.


"két objektívem van."

Nem volt kérdés.


"az amatör kategória csúcsa."

Ez messze nem igaz.


"töle jobb inkább természetfotósoknak kell."

És mi van például a sportfotósokkal? Meg a többi professzionális felhasználóval, akik nem tudnának mit kezdeni egy olyan játékszerrel, mint a 600D?


"hamar rá fogsz ébredni 30% fényképező tudás,a maradék meg a photoshop használati tudásodtól függ."

Pfff... Vagy inkább lol. Nem is tudom, sírjak-e vagy nevessek rajtad. 30% tudás, 70% PS? No comment.


"RAW ban fotózol"

Na ebben igazad van.


"utólag meg olyanná alakítod ami neked szép."

Meg amilyenre tudod - mert ha a kép szar, akkor PS-ben is csak szarból tudsz várat építgetni, ami mint tudjuk, nem az igazi...


"ez van."

Ez.

2014. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

2014. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!
2014. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!