Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Rossmannba duplán hívták elő...

Rossmannba duplán hívták elő képeimet. Van esély rá, hogy a nem kért képeket olcsóbban vigyem haza?

Figyelt kérdés
Mennyivel kérjem olcsóbban szerinted? Ők úgy is a kukába dobják, én meg örülnék neki. Legalább kapnának érte mondjuk 20%-ot, ha nem adják oda nekem, akkor meg még ennyit sem. Szerintetek? Van erre esélyem?
2014. jan. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Van szád. Megkérdezed vele.
2014. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te jó ég, IQ fighter. Kérdés=válasz. Így működik az oldal. Ha nem tudsz érdembe válaszolni, inkább olvasgass, fejleszd magad. Ügyfélszolgálat hétfőtől-péntekig.
2014. jan. 25. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 50%-kal próbálkoznék. De az is lehet, hogy jobban "megéri" nekik kidobni mint odaadni féláron, mert ha kidobják akkor hulladékként fel tudják mutatni a mennyiséget, viszont ha odaadják neked féláron, akkor kvázi buktak rajta 50%-ot.
2014. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van.


(Kérdés - válasz. Remélem, jön a zöld kéz, kérdező!)

2014. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!