Rebelle kérdése:

Milyet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó fényképezo gépet venni , (vagy Nikon vagy Canon)de nem tudom melyik a legjobb , tudna valaki aki ért ehez segíteni melyik a legújabb változat ? Vagy akár más márkájút is mondhattok :) ( max. 500-600 € )

2014. jan. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ennyiért tükörreflexest szeretnél. Amihez objektívek is kellenek majd vagy kitben veszel hozzá. Ezek alapján a legújabbak:


Csak vázak: Nikon D5200, Canon 700D


Kitben 18-55mm (ami belefér): Canon 600D, Nikon D5100, D3200


Más márka: Pentax K-50, K-30 + 18-55mm kit, K-500 18-55+55-200mm kit

2014. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)Hát én nagyon nem értem mi az a kit ?A belseje? Mert azt tudom,hogy a váz az csak a "kerete".Olyat nem tudsz , ami teljesen komplett és úgy is lehet megvenni?Ha írtad ,csak én nem értettem légyszi írd le melyik az és bocsánat :D
2014. jan. 22. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb járj után a dolgoknak, olvasgass a témában, aztán gyere vissza kérdezni. Meg döntsd el, hogy kompakt gép kell vagy tükörreflexes. Nem mindegy, úgy könnyebben tudunk segíteni.
2014. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, tükörreflexes kell , olvastam már de nem tudtam dönteni azért kérdezem :))
2014. jan. 22. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A kit azt jelenti, hogy "csomag", azaz kapsz a váz mellé még objektív(ek)et is, de van olyan is, ahol pl. kapsz még mellé memóriakártyát, táskát, UV szűrőt.


Sok webshop kínál ilyen csomagokat is. Nézz körül a digitcam, fotoplus, digitalko, mediaker oldalain.

2014. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!
2014. márc. 1. 02:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!