Rajmi97 kérdése:

Miért van az, hogy minden fotosnál TV-ben is és mindehol Canonja van?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mobdja h fényképezésre a Nikon sokkal jobb mégis minden fotosnak mindenhol Canonja van miért?
2014. jan. 11. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mindenki azt mobdja h fényképezésre a Nikon sokkal jobb"

Ez az állítás hamis. Szerintem pl. a Canon jobb.


"minden fotosnak mindenhol Canonja"

Ez szintén nem igaz. A szerkesztőségben, ahol előzőleg dolgoztam az emberek fele Canont, a másik Nikont használt.


Van még kérdés?

2014. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azthiszem nincs :D köszi :D
2014. jan. 11. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagy rá, mire megtanul leírni egy mondatot normálisan, több rálátása lesz a témára.


kérdező:

Maradjunk annyiban, hogy egyik profi fotós sem a saját maga ellensége, neki a gép munkaeszköz. Mielőtt egy fillért is kiad, gondosan mérlegeli a szempontokat. Tehát azért látsz több Canont, mert valószínűleg azoknak az embereknek jobban megfelelt. Az hogy szerinted melyik a jobb, nem releváns, elvégre semelykik típus semelyik példányával semmi gyakorlati tapasztalatod nincs.

2014. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkét rendszer nagyon jó, eléggé kiforrott, jellemzően attól függ, hogy ki milyen rendszert használ, hogy:


a) kezdő korában melyikhez jutott hozzá olcsón,

b) kezdő korában melyik tetszett neki jobban,

c) kezdő korában melyik rendszert használta több ismerőse (hiszen így tudott tőlük tanácsot, kiegészítőket kérni)

d) kezdő korában melyik rendszer volt alkalmasabb arra, hogy az általa kitűzött feladatokat ellássa vele


Én Canont használok, de ha most kezdenék Nikont vennék (a hazai képviseletek hozzáállása és a gyártó fejlesztési irányelvei miatt), viszont a váltás méregdrága lenne (és felesleges is, mivel teljesen meg vagyok elégedve a Canon rendszeremmel).

2014. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!