Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Azzal a kérdéssel fordulok...

KollárT kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok felétek hogy hogy tudok egy videót végleg törölni egy fényképezőből, kamerából?

Figyelt kérdés
Ez a videó nem valami publikus ezért akarom/akartam eltűntetni, és kitöröltem és a memóriakártyát kidobtam hogy biztosra mennyek. a gépen maradt 9 nagyon régi kép, és azt írja hogy a memo megtelt, azaz max 9 kép maradt így. ugye a memóriakártyáról törölt videó nyoma nem marad meg a gépben? ha igen segítsetek légyszíves hogy semmi ne maradjon belőle. A válaszokat előre köszönöm! :)

2014. jan. 6. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent törölni akarsz úgy, hogy ne is lehessen visszaállítani, akkor érdemes az sd kártyát formázni. ( ugyanarra a fájlrendszerre, mint az eredeti, csak ne gyorsformázás legyen). a fényképezőgépekben van általában belső memória is, amelyet csak akkor lehet elérni, ha a külső sd kártya ki van véve (nem mindegyiknél, de elég sok esetben így van). Ha elérted a belső, beépített memóriát, akkor a gép-tipustól függően, a menürendszerében találsz olyat, hogy a belső memória törlése, vagy alapállapotra visszaállítás, vagy ... valami ilyesmit. ott tudod törölni a képeket videókat, minden beállítást.
2014. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy olympus FE-20 am van aminek a menüjében külső sd kártya nélkül találtam olyat hogy visszaáll. és ezt kiválasztva azt adta be hogy "gyári érték visszaáll.". Erre nyomtam egy igent és egy másodperc alatt kész volt.Ezzel akkor eltűntettem a törölt fájlokat?
2014. jan. 7. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted pdf-ben a géped használati útmutatóját:


[link]


A 16-ik és a 29-ik oldalon található meg, hogy erről a gépről hogy lehet fényképet törölni.



Remélem, segít :-)

2014. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtettem amit a használati utasítás írt :) Amúgy most a belső memóriát töröltem, és a kívánni törölt videó pedig a memóriakártyán volt, és arról töröltem le még a kérdésem feltétele előtt. szóval ha a memóriakártyán volt amit ugye kidobtam, és arról is töröltem le, akkor a videó maradványai semmiféleképp nem maradtak meg a belső memóriakártyán, főleg így hogy már arról is mindent letöröltem a segítséged, és a leírás segítségével.?Remélem így már sehogy se hozható belőle vissza, csak mert arról hallottam hogy lehet a törölteket is visszahozni.Amúgy az eddigi segítségeket nagyon köszönöm! :)
2014. jan. 7. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!