Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Félprofi DSLR vázak közül mi...

Félprofi DSLR vázak közül mi az, ami ár/érték arányban jónak számít 100 000 - 150 000 Ft-ig használtan? Canon vagy Nikon érdekelne. A Nikon D200 valóban olyan jó váz?

Figyelt kérdés
Canon vagy Nikon váz érdekelne. Objektíveket tekintve valóban olcsóbb valamivel a Canon?
2014. jan. 4. 19:06
 1/2 anonim válasza:
Hát igen a canon olcsóbb objektíveket gyárt de lehet hogy ez valamelyik típusnál csak ront a képen, bár ettől még a canon ugyan olyan jó!nekem nikon d300s fényképezőm van nagyon meg vagyok vele elégedve 180.000ft ért vettem használtan . A d200 váz elég règi de jó a fogása az összeszerelési minősége is mostanában már kapni 100.000ft körül is.de ha használtan veszel gépet sok mindent ellenőrizned is kell!A nikonnal általában nem lehet melléfogni a régebbi d70 es gépekkel sem volt baj de a canonnak az akkori eos300d vel elég sok rendszerhiba volt. Bár ezeket a canon már javította és az újjabb gépekben mér nem jelentkezik ez a probléma.Az sem mindegy hohgy mire használnád ezt írd majd le akkor többet tudok mondani. Pl: sport rendezvény stb...
2014. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gergoap ***** válasza:
Ha ebben az árkategóriában gondolkodsz, akkor ne a D200-at, hanem a sima D300-at nézegesd! Csak jót hallottam róla!
2014. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!