Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fajta fényképezőgép...

Melyik fajta fényképezőgép készít ilyen profi képeket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:09
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. jan. 1. 22:11
 2/10 A kérdező kommentje:
2014. jan. 1. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem látok ezekben a képekben semmi különlegeset. Ezt a kérdést reklámnak szántad?
2014. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon szép képek ezt egy sima fényképezővel biztosan nem lehet csinálni ezt tudom...most hirtelen ezeket találtam példának nyilván vannak ennél jobbak is de a kérdésem az lenne hogy melyik az amelyik legalább ennyire jó vagy ennél jobb (minőségében,fényében (megapixel) stb.képeket készít?
2014. jan. 1. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kis méretű képekből nehéz megmondani, hogy a legolcsóbb mobiltelefonnal vagy többmilliós profi felszereléssel készültek-e...
2014. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Semmi különleges nincs a képekben csak meg vannak komponálva és nyakon lettek öntve egy adag effekttel.
2014. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább a megfelelő programismeret érdeme, mint a fényképezőé... Csupán utómunkálatokkal lett így megszerkesztve a kép, valójában semmi eget rengető nincs rajta.
2014. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek elég gyenge képek (főleg ami a Facebookon van), kompakt gép és sok Photoshopp simán képes rá. Egyébként profi képekhez elsősorban profi fotós kell, a fényképező olyan képet csinál, amilyet mondanak neki.
2014. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a nesze semmi fogd meg jól-t
2014. jan. 2. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megkaptad a választ. Ilyen képeket szinte bármivel lehet csinálni. Szoftveres utómunkától lesz ilyen, nem azért, mert x géppel csinálták. Ezek effektek, amitől egyébként nem lesz jobb a gép, csak most divatosak.
2014. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!