Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Energizer mennyi idő alatt...

Energizer mennyi idő alatt töltődik fel?

Figyelt kérdés
4db vadonatúj elem vadonatúj töltővel?:)

2013. dec. 31. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
az új elem fel van töltve gyárilag nem kell tölteni. Egyébként kb mint a telefonok 2-3 óra körül töltőtől függően
2013. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom de már volt használva és amikor betettem a gépre félig mutatta aztán egyszer csak kikapcsolt egyből feltettem de köszönöm :)
2013. dec. 31. 17:36
 3/5 TaKy99 ***** válasza:

Az új akkukat feltöltött állapotban árulják. Kivéve, ha már régen gyártották, mert akkor lemerült.

A töltési időt kiszámítani úgy tudod, hogy az akkura írt mAh értéket elosztod a töltőre írt töltőáram mA értékkel.

2013. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát amikor először beletettem félig jelezte de hamar lemerült.. :) kköszönöm!
2014. jan. 1. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen töltőd van és mekkora mAh értékű az akku. Pl: Adott 2100mAh értékű AA akku. Gyors töltővel kb. 2-3 óra, hagyományos töltővel kb. 10 óra. Az előttem író leírta a pontos kiszámolást.
2014. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!