Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Villanj körte mennyire jó?...

Villanj körte mennyire jó? Olvasni olvastam már róla de valakinek valami személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
tanulj meg kérdezni !
2013. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Kedvencem a Vilmos körte.
2013. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Mi bajod van, te szerencsétlen!?
2013. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

O, ne a kérdezőt csesztesétek, a kérdés jó, nem ő tehet róla, hogy ennek a vakunak ez a neve!


[link]


[link]

2013. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én vettem egy softboxos rádio kioldós verziót a Mikrosat-tól.

Eddig nagyon bevált, csak ajánlani tudom, mint rajtam kívül szerintem bárki akinek van.

32 000 ért nem kapsz jobb eszközt.

Szettben vegyél kettőt, mert csak akkor van értelme. Az ernyős verzió is jó, bár ahhoz nem adnak rádiós kioldót, viszont olcsóbb.

2014. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves utolsó! Köszi, hogy leírtad én is most akarok majd venni szettben a soft boxos verzíóból főleg tárgy és étel fotózásra használom majd
2014. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!