Milyen kamerát vegyek?

Figyelt kérdés

Régi Sony DV kamerámat szeretném lecserélni egy modernebb kamerára. Milyet érdemes venni. A keret 100.000 - 120.000Ft.

Felhasználást tekintve családi események, kirándulások, nyaralások filmezése a cél.

Mit érdemesebb venni egy általános értelemben vett videokamerát (Canon HF R48) vagy mondjuk egy "komolyabb" fényképezőt (Pl: Nikon D3100 ).

Ezt a kettőt nézegettem. Mi az egyiknek az előnye ? Mi a másiknak ?



2013. dec. 25. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam erről a kameráról, de szerintem inkább vegyél egy "komolyabb" DSLR fényképezőt. Az előnye az, hogy ott is nagyon gyönyörű videókat vehetsz fel, rengeteg beállítási lehetőséggel, emellett pedig kapsz egy gyönyörű fényképminőséget is. Én jelenleg egy Canon EOS 600D-t használok, szerintem nagyon jó, csak ajánlani tudom.
2013. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Canon D3100 van, és azt kell mondjam a kamera funkció nem a fő erénye ennek a fényképezőgépnek. Igaz tud felvenni Full HD-t, de csak mono hanggal meg azért minőségben nem olyan, mintha egy komolyabb videokamerával rögzítenél.


Sokkal inkább egy kamera, amivel tudsz képeket is készíteni ha nagyon kell, mint egy fényképezőgép amivel videózol... Tapasztalatból mondom.

2014. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, Nikon D3100 (úristen hogy írhattam el jó késő van már)
2014. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"családi események, kirándulások, nyaralások filmezése a cél. "


ezek miatt nem érdemes DSLR-ben gondolkodni, nyugodtan vegyél kézikamerát

2014. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!