Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon d3100 jó lenne első...

Nikon d3100 jó lenne első slr-es gépnek?

Figyelt kérdés

18-55mm tartozék objektívvel. Annyira még nem értek a fotózáshoz, de szeretnék valamin gyakorlatban is tanulni. Főleg a természet fotózás érdekel, de igazából, még nem tudom, hogy a későbbiekben szeretnék-e többet belőle, vagy csak hobbi marad.

16/L



2013. dec. 21. 23:08
 1/4 anonim válasza:
Igen jo..bár ajànlom elöször kompakt gépen gyakorolj aztàn nagyobbal.
2013. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem SLR, hanem DSLR ez a gép de ez most annyira nem lényeg.. :)

és egyébként egyáltalán nem éri meg venni kb 100ezerért bridge gépet(elsőnek mondom, hogy NEM kompaktot) és utána 200ezerért egy tükröset... mivel ezen is ugyanúgy tud gyakorolni mint egy bridge-n csak alapból jobb gépe lesz, igaz többet kell most fizetni(bár még így is olcsóbb, mindha mindkettőt megvennéd)

ez az obi meg nem sokáig lesz jó, nikonban inkább nézd meg a 18-105öst.. praktikusabb... ha van kérdés írj :) 16/F

2013. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

igen jol mondja a 2. válaszolò jobb ha veszel egy jobbat először.

Amugy nekem is ilyen gépem van de az alap obi nem volt elég.16/L

2013. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már van egy kompakt gépem, ezzel elég sokat próbálkoztam, vannak is azért viszonylag jó képeim, de azért ez nem az igazi. Amúgy a más márkájú, hasonló árú gépekről is mondanátok véleményt?
2013. dec. 22. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!