Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ebayröl szeretnék rendelni...

Ebayröl szeretnék rendelni objektívet, azt mondják megbizható, de mivan, ha valami aránytalanul olcsó?

Figyelt kérdés
kineztem egy canon 70-200 as 2.8 as is es obit aminek bolti ára 600ezer ft körül van és ebay en találtam egyet 150ezer ért. Van rola 6 kep hibatlan, dobozzal és egy normális tartalmas leírással. Magyar orszagon (pl: expressz.hu-n) sokkal dragabbak a cuccok es tenyleg nem 1 ilyen aránytalanul olcsó cucc van. Ezek ben is megbízhatok? Illetve mit tehetek ha nem jon meg a cucc vagy egy darag kovet kuld el az eladó stb?

2013. dec. 15. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor paypal-on indítasz egy dispute-ot és azok visszaveszik a pénzed. Az ebay-nek ez a lényege, hogy van "buyer protection" és a paypallal fedezett vásárlásoknál megvédenek a csalóktól. De azért egyeztess pár üzenetben, hogy tényleg nem egy elkalibrálódott leejtett objektívről van szó recsegős af-el stb....
2013. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amit kinéztél az nem is-es, és még tart az aukciója, azaz feljebb fog menni az ára...
2013. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is...
2013. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!