Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyek a legolcsóbb színes...

Melyek a legolcsóbb színes filmek? Hol szoktatok lejárt filmeket venni?

Figyelt kérdés
Illetve fekete-fehérből mi számít olcsónak?

2013. dec. 12. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
semmilyet, a világ már tulságosan felgyorsult ahhoz hogy a film előhívásával töltse az ember az időt
2013. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha csöndben maradtál volna, okosabbnak látszottál volna...


Gyk.: ha nem tudsz érdemben válaszolni a feltett kérdésre, akkor inkább ne tedd, hülyeségekkel ne traktálj.

2013. dec. 17. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom sajnos de igazad van, az első játsza az agyát az 5eftos digitális sz.rával és szinfe buszkeseggel tti el.
2014. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

az a helyzet, hogy nem szoktunk, mivel már a digitális korszakban élünk ahol az ember nem vesz filmet


de ha találsz ilyen ember akkor ügyes vagy, mert elég kevés van, és amiből kevés van azt meg kell becsülni:)


u.i. én nem az első vagyok

2014. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
3#, én szépen válaszoltam, leírtam a véleményem erről a mára idejétmúlt technikáról
2014. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak épp pont arról nem írtál, amiről kérdeztek - és válaszodban, ahogy a harmadik is megjegyezte volt jó adag félreérthetőség/lenéző célzás, amit egyikünk sem szívlel.


Negyedik: el sem tudod képzelni ezek szerint, hogy mennyi ember vesz még mindig filmet a digi korszakban. De ha ennek miértjét magadtól nem tudod, nekem kellene elmagyaráznom, akkor nincs miről beszélnünk, hisz nem te vagy a célközönség, így a dolog részedre tárgytalan. A te válaszod némileg enyhébb volt, mint az elsőé, így legalább ez ok.

2014. jan. 2. 20:17
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Valahogy egyik ismerősön sem dicsekedett azzal hogy analóg gépet vett, digitálisat már annál inkább, sőt még egy jobb mobillal is tudsz fotózni, azzal sem tekercsre.

Valami oka van annak hogy erre az oldalra írunk, pedig postagalambbal is küldhetnénk az üzenetet egymásnak

2014. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értettél meg. :) Én teljességgel elfogadom azt amit mondasz, azzal önmagában még semmi baj nem lenne, de ha nem tudod mire jó még mindig a film a digivel szemben, akkor értsd már meg, hogy részedre a dolog teljesen tárgytalan, hisz még csak nem is tudod miről beszélsz. :)


Szerintem (persze lehet, hogy tévedek) te vagy az az ember, aki akár kompakt (a szar bridge is kompakt, így egy kalap), akár DSLR gépet vesz, csupán csak az élményeit, a nyaralást, vagy egy babazsúrt, mittudomén akar "lefényképezni", nem törekszik többre, vagy elfogadja a határokat amit egy digi tud nyújtani, abból megveszi a "legjobbat" (és esetleg dicsekszik is vele), aztán ennyi, vége. Ezzel SINCS BAJ! De más világban élünk, és én a kérdést azoknak tettem fel, akik tudják mit rejt ez a világ, és ÉRDEMBEN hozzá is tudnak szólni. Ha te az előbbi csoportba tartozol (ahogy a hármas és én is sejtjük), akkor tényeg csendben kellett volna maradnod, hisz épphogy a kérdéshez nem szóltál hozzá. Én meg arra várom a választ.

2014. jan. 3. 22:12
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ne foglalkozz velük, egyszerűen ÚGYSE ÉRTIK MEG! Mehet nekik a lepontozás a teljesen haszontalan, off válaszaikért. Az analóg az analóg, ez ugyanígy van a zenében is..

2014. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy igen jól leírtad az iagzat, ha ezekután is lesz egy nagy megmondóember aki megpróbálja feltalálni a spanyolviaszt azzal hogy elmondja hogy elavuuut....
2014. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!