Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ezt így nem lehet megoldani...

Ezt így nem lehet megoldani fényképezőn?

Figyelt kérdés
Egy fujifilm finepix s fényképezőgépem van.egy képet szeretnék számítógépről rátenni és amikor megnyitom a képet a fényképezőgép kijelzőjén (mint amikor az ember visszanézi hogy milyen képeket csinált) újra lefényképezném telefonnal hogy látszódjon hogy a fényképezőgép kijelzőjén van.ki is vettem a fényképezőgép memóriakártyát,rá is tettem a képet,majd visszatettem a fényképezőgépbe. de amikor megnyitom a képeket amik rajta vannak akkor azt a képet amit laptopról tettem rá azt nem nyitja meg a fényképezőgépen csak azokat amiket tényleg azzal csináltam.de a memókártyán ott van.mi ennek az oka?
2013. nov. 28. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Tehát egy internetről leszedett képet szeretnél a fényképezőgépre rakni.


Csak tippelek: próbáld meg a képet átnevezni mint az SD kártyán lévő fájlnevek, és egy törölt kép helyett rámásolni.

A kép formátuma és felbontása legyen azonos!

Esetleg az exif infot is megpróbálhatod szerkeszteni.

Talán így beolvassa a fényképezőgép.

2013. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!