Leejtettem Samsung ES25 typusú digitális fényképezőgépemet, azóta az optikájával nincs minden rendben. Javítható?

Figyelt kérdés

Ha bekapcsolom az on/off gombbal, akkor az optika kijön a helyéről, ahogy kell, de a kijelzőn erősen homályos kép jelenik meg, és az exponálógombbal nem is készít képet. Kikapcsolásra az optika kintmarad, nem csukódik vissza. Visoznt ha a képnézegető gombbal kapcsolom be, akkor is kigördül az optika, de ha akkor megnyomom az on/off gombot, az optika is visszamegy a helyére.


Hétfőn elviszem az Oktogonon lévő szakszervizbe (2 éves gép, garanciája már lejárt). Mi lehet a hiba és mennyit szoktak elkérni egy ilyen típusú hiba javításáért (ha javítható)? Ha jobban megéri újat venni, milyen típust ajánlanátok? (30 ezer ft-ot rá tudok áldozni).



2013. nov. 15. 04:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van! Ez mechanikai hibára utal. Alsó hangon 10k lesz, de inkább 15k.. Majd írd meg, mennyit kértek!


Viszont 30k-ért ne javíttasd, már 20 ezerért jóval modernebb és többet tudó gépek vannak. Én pl egy wb200f-et vettem 2 naposan 25k-ért..

2013. nov. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


30-ért nem is javíttatnám, annyit adnék új gépért, ha sok a javítási díj. De 25-öt egy wb200f-ért dalolva :) Vagy hasonló jó gépet is akár használtan is. Hol lehet ilyeneket találni?


Egyébként magamnak köszönhetem, sose ejtettem még le és 3 éve semmi baja nem is volt a gépnek, most meg otthagytam az ágyon, aztán arrébbtoltam a párnát és lelöktem. Na, az betett a kicsikémnek.

2013. nov. 15. 05:52
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]



Én itt találtam..

2013. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem az Oktogonra, azt mondták, hogy ők nem foglalkoznak fényképezőgépekkel, másszak el a lekvárligetbe, ott van az optikai főigazgatóság. Elmentem, azt mondták, hogy minimum 10 ezer, mire én azt, hogy akkor inkább veszek másikat.
2013. nov. 25. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!