Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen ajándékot adhatnék egy...

Milyen ajándékot adhatnék egy fotós lánynak karácsonyra? Nikon Coolpix P500-at használ. Esetleg valami kiegészítő elérhető árban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Táska vagy tok?
2013. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy kedves fotóalbum?
2013. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

UV , polar szuro... napellenzo , stativ (allvany) , taska , vakura valamifele difuzor , tisztitoszett az optikara... tavkioldo esetleg

mas aprosag nem jut eszembe...

2013. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bsora válasza:
Mivel nem tudom, hogy milyen kapcsolatban állsz a lánnyal ( rokon, barinő, kiszemelt) így csak annyit, hogy mérlegeld, hogy tőled mit szerethetne kapni ( van e szíve vágya), hogy milye van már, milyen állapotban és számban, ha ezeket nem tudod, akkor az egyedibb megoldások nagyobb meglepik. Az első két válszoló ötletei nagyon kedvesek is lehetnének
2013. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magunk közt szólva, aki ilyen géppel fényképez, az nem fotós.


Esetleg valami fotózással kapcsolatos könyv? A gépébe van manuál, szóval még tanulni is tudna a könyvből (ha akar).


Talán valami kisebb állvány, ha még nincs neki?

Memóriakártya? Az sose jön rosszul! Pót kártya amúgy is kell...


Ehhez a géphez nem nagyon tudsz kiegészítőt venni, mert kb. nincs is. Mondanám, hogy valamilyen szűrőt, de azt se lehet a gépre rakni. Marad kiegészítőnek a tok, amit már említettek.


Én is lány vagyok, vehetnél a D600-amhoz mondjuk egy műanyag kijelzővédőt, én örülnék neki! :D (Viccelek csak, bocsi! Az már van! :D )

2013. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!