Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon l820 as gépet néztem...

Toto1989 kérdése:

Nikon l820 as gépet néztem ki, akinek van, hogy egy 8gb os kártyára max felbontással kb hány kép fér rá, illetve hány perc video?

Figyelt kérdés
hobby célra megfelelő e?
2013. nov. 5. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

hobbi celra? az nalad mit jelent?


Jpg-ben kb. 4-7 MB meretu fajl egy kep (vagy nagyobb, reszletessegtol fuggoen), a tobbit kiszamolhatod. Video felvetelekor szinten fugg attol, h. milyen formatumban veszel fel, fullHD felvetelekhez a 8G kartya keves lesz.

2013. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha megyünk valahova kirándulni,síelni vagy hasonlók akkor tájképeket, épületeket stb fotózzak, és mivel én lovas oktató vagyok a gyerekekről szeretnék kisebb videókat gyártani amiket a szülők megnézhetnek majd...
2013. nov. 5. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!