Jeffreybboy kérdése:

Nikon D 3100? Többi lent.

Figyelt kérdés
Első tükör reflexes gépnek jó, kielégítő hobby fótozás céljából, képminőség terén? Engem főle természet fótozás érdekelne.

2013. okt. 29. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen!


Úgyis az fontosabb, hogy milyen objektíveket raksz rá. Ha ügyesen tudod majd használni a gépet bármit megtudsz vele csinálni :)

2013. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek inkább a helyesírási szótár lenne jó, mivel az fóto hanem foto vagy magyarosítva fotó. A főle meg gondolom elírás.De szerintem jó lesz, olvasd el: [link]
2013. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a cél hogy tanuljak, az hogy kitől nincs gond mert van rokon aki képben van, itt pénztárcám a határ, és az hogy mennyire kapok rá :) régi álmom
2013. okt. 29. 15:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nyelv oktatást, de a telefon javított bele magától és nem figyeltem ;)
2013. okt. 29. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A pénztárca a határ és kedvtelésre veszel DSLR-t?

Te dolgod.


Ha mindenképpen erre akarod költeni a pénzed, akkor tedd. (amúgy főleg objektív kérdése)


Természetben fényképezéshez én egy ultrazoomot ajánlanék. Ha nem sötétben akarsz fényképezni, akkor nem kifogásolhatod a minőségét.

Egyrészt, mert több képet tudsz készíteni vele, másrészt mert olcsóbb. (Lehet használtan is venni)


Az eredeti kérdésre a válasz pedig: Igen.

2013. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvasgattam azért utána és valjuk be nem olcsó hobbi. Jó eredmények eléréséhez azért zsebbe kell nyúlni, egy jó Objektív nem épp 2 ft sajnos :( de végre szeretnék belevágni :)
2013. okt. 30. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!