Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vélemények Nikon D3100-ról?

Vélemények Nikon D3100-ról?

Figyelt kérdés
Egy oldalon láttam 2 ajánlatot (új fényképezőgép). A kettő között a különbség, hogy a fényérzékenysége az egyiknek 100-3200, a másiknak pedig 100-12800. Jelentős a különbség? (A két gép között majd' 20 000 forint a különbség.)

2013. okt. 7. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindkét váz D3100-as akkor mindkettő tud 12800-as ISOit. Ezt egy "extended mode" amit a külön menüben kell engedélyezni. Gyakorlatban nem nagyon fotóznak 3200as ISOval ebben az váz kategóriában, mert szerintem már a 3200-es ISO is zajos. Jómagam a 1600-as ISOt is ritkábban használom, inkább helyette állványról fényképezem. Szerintem ez ne legyen elsődleges vásárlási szempont esetedben, inkább azt vizsgáld meg milyen plusz kiegészítőt ( pl objektívet adnak a géphez ).
2013. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! (Várok még mindenféle véleményt a D3100-ról :) )
2013. okt. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!