Szerintetek melyik kép jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. okt. 6. 22:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

#9-es vagyok és de. Sokkal jobban nézhetsz ki élőben vagy egy rendes fotón, mint ezeken, ezt feszegetjük, saját magadat mutatod be egy rettenetesen negatív módon. Az egész tükörfotózás egy filléres zsákutca, sokszor bomba csajok égetik magukat vele. Hidd el, ha készülne rólad egy rendes kép (és feltöltöd mondjuk face-ra), kapsz 80-100 like-ot vagy ha nem facebook-on élsz, akkor mondjuk egy könnyes szemű anyukát, aki élete végéig ezt a képeket fogja nézegeti, hogy mennyire gyönyörű a lánya.

Így meg kapsz pár fanyalgó embert, ezért értelmetlenek ezek a képek. Nyilván fotózom és ezért próbállak meggyőzni, hogy ezt felejtsétek el, sehova nem vezet. Van olyan modellem, akit lassan egy éve fotóztam és azóta nem tudott megválni az egyik képtől, mindig visszatér hozzá, abban valahogy megtalálta saját magát. Pedig azóta sok amatőr fotózta, szerintem jók is lettek, de valami csak nem volt jó. Ha szépnek látod magad, add meg a tiszteleted magadnak, hogy igényesen örökíted meg. És az összegek ma már kb. feleződtek a pár évvel ezelőtti szintekhez képest.

2013. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük tisztába a dolgokat.


Te azt szeretnéd, hogy olyan képekről alkossunk szakmai véleményt, amik:

- fele ki van sötétítve

- kis felbontásúak

- iszonyúan tömörített, így a részletek még ekkora felbontás mellett sem látszanak


Ez teljesen nonszensz.


De ha tovább is lépek, és feltételezem, hogy a kép többi része olyan, mint amit látok, akkor is:


A vakus majdnem minden szempontból kritikán aluli.

A második a "fotózzuk magunkat telefonnal, tükörben" kategóriában aranyos, mert csinos vagy, és egy vidáman bugyuta arcot vágsz hozzá. Még az átlós szerkesztés sem gond, mer ez nem egy komoly kép.


Na de kérem, mint fényképek, ezek a nulla felett egy picivel vannak.

Sajnos a telefon ehhez kevés, plusz nem ártana egy kicsivel több kompozíció és fénykezelés. Feltehetően fotogén vagy, így ennél bármelyik hozzáértő vagy hobbista (akár én is) percek alatt 5 jobbat készít. Keress egy barátot, akinek van egy komolyabb gépe, vagy vegyél egy fényképezőt, ha önmagadat szeretnéd kiteljesíteni. Utóbbihoz is valószínűleg lenne érzéked, de sokat kell tanulni.

2013. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. okt. 7. 22:59
 14/14 anonim válasza:
0%

Abszolút értékelhetetlen képek, főleg , hogy kivannak takarva paint-el...

Csinálok rólad fotót, megmutatom milyen kell legyen :)

2013. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!