Van egy Samsung pl210-es digitális fényképezőgépem és úgy tűnik, hogy a lencsébe bekerült kosz, por, vagy valami más, mert a képeken foltok jelennek meg és hiába takarítom le kívülről, ugyan ott marad a folt. Hogyan lehetne megtisztítani belülről?

Figyelt kérdés

A lencse szerintem nem szétszedhető.

Ha házilag nem tudom megoldani, akkor a szervizben foglalkoznak ezzel?

Ha igen, mennyiért csinálják meg?

Ha nem, akkor mi a megoldás?



2013. szept. 11. 13:22
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Nem feltétlenül van a lencsén (vagy valahol a lencsék között), lehet a képérzékelőn is. Bár ez inkább a cserélhető objektíves gépekre jellemző. Viszont egy apró porszem bárhol befurakszik.

Házilag inkább ne próbálkozz vele, mert szinte biztos, hogy többet sikerülne ártani, mint használni.

Szerintem érdeklődjél valamelyik Samsung márkaszerviznél, az még nem kerül semmibe.

2013. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!