Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Hobbiból szeretnék elkezdeni fotózni,természetet,személyeket.

40-50ezer ft a keret,és olyat szeretnék amivel manuálisan állítgathatom be az élességet.


Tescoban kapni ilyen gépet?


2013. szept. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tescoba nem vennék ilyen gépet. Jobban jársz ha elmész egy Media-ba
2013. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a másik lehetőség természetesen,csak kis városban lakom,és nem annyira jól felszerelt se a tesco se a "media üzlet".

Ezt levéve milyen gépet tudnék venni ebben az árkategóriában,amiben manuális beállíthatóság is van?

Fujifilm s4500 nem lenne jó?

Bocsi nagyon kezdő vagyok ezekben,olvasgatok már utána de még mindig nem tudom,milyen adatok a mérvadóak egy gépben.

2013. szept. 3. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Beleolvastam,ezek alapján kezdőnek jó a fujifilm s4500 szerintem.Fehéregyensúly,blende,záridő mind állítható manuálisan is.

Szólj ha hülyeséget beszélek

2013. szept. 3. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Fuji s4500 jó, viszont én megrendelném neten, mondjuk eDigital-ból, vagy 220Voltból. Olcsóbb, és nincs vele semmi para, nekem még mindent kihoztak.
2013. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontos tipust nem tudok ajánlani, de a Panasonic Lumix gépei mind nagyon jók, többet is használtam, és mindegyikkel meg voltam elégedve. Lehet hogy ugyanannyiért kevesebbet tud, vagy kicsit drágább, de megéri.
2013. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!