GoPro Hero3 White Edition vélemény?

Figyelt kérdés
milyen kiegészítők vannak hozzá illetve timelapse-re alkalmas?

2013. aug. 29. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Timelapse-re inkabb fenykepezogepet ajanlanek.
2013. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy alkalmas TimeLapse-ra, én 80%-ban arra használom! Szuper! Kiegészítőket akár magad is gyárthatsz, vagy venni is lehet sokat!


Én pl. egy sima konyhai tojásórából csináltam forgatót a GoPro-nak és olyan timelapse-ot csinálok amiben körbefordul a kamera! Vedd meg és rá fogsz pörögni nagyon! Én nem bántam meg!


Nyaralásból most jöttünk haza, mind a két 32Gb-os kártyám tele van az anyagokkal amiket felvettem, a napokban konvertálok mindent át...


Szerintem ez a legjobban sikerült TimeLapse videóm:

http://www.youtube.com/watch?v=XV-cHaZNha4

2013. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és milyen oldalról vagy hol tudok venni kiegészítőket? illetve a készlet mit tartalmaz? vízállótok meg hasonlók vannak benne?
2013. aug. 30. 13:52
 4/4 anonim válasza:
Én a helyedben silvert vagy Blacket vennék. A white-nak nem olyan szép timelapse-ra a felbontása.
2013. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!