Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi baja lehet a fényképezőgépnek?

Mi baja lehet a fényképezőgépnek?

Figyelt kérdés

A fényképező neve, Benq DC C840 .

Körübelül egy éve lehetett,hogy leejtettem véletlen, és azóta valami baja lett. Most előszedtem, két darab elemet belerakok, majd megpróbálom bekapcsolni. Van rajta egy kis pötty,ami mikor megnyomom a bekapcsolási gombot, zölden világít.(szóval be van kapcsolva a gép) De sajnos teljesen fekete az egész gép, és nem tudom mit kezdjek vele. Amikor kiakarom kapcsolni, halk zizegéses hangot ad ki, mintha a kamera elejét szeretné behúzni.(mert az sajnos leesésnél úgy maradt)

Nagyon kérek valakit, írja meg hogy lehetséges-e még valahogyan megjavítani, előre is köszönöm!



2013. aug. 15. 08:08
 1/1 anonim válasza:
Az a baja, hogy leejtetted! Vidd vissza, ahol vetted, vagy egy szereléshez szakosodott céghez. Te nem fogod tudni megjavítani.
2013. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!