Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy tudom a kazettás kamerána...

Hogy tudom a kazettás kamerának a kazettán lévő tartalmát át rakni CD-re Pendrivra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá audió és videó kimenet, akkor azon keresztül ki kell vezetned a tartalmat és egy digitalizáló egységgel vagy egy jobb tv tunerkártyával fel lehet venni az egészet.


Az olcsóbb tunerkáryáknak is van 2 RCA csatlakozója a hangra (piros és fehér színűek), egy sárga RCA csatlakozó e képre, és egy SVHS csatlakozó arra az esetre, ha ilyen magasabb szintű kamerád van, ez szintén a képre.


Elindítod a felvételt a digitalizáló kártyán, majd lejátszod a tartalmat a kameráról. A üres vagy felesleges részeket levágod a digitális verzióról és már írhatod is oda, ahová akarod: cd-re vagy pendrive-ra.

2013. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mellékelek egy linket, Ahol kicsit jobban tájékozódhatsz. Így bárhol laksz az országban, tudsz ilyen eszközt rendelni:


[link]

2013. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el!


Írd be a keresőbe, hogy videó digitalizáló és rendben lesz.

2013. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:D bár tiszta kínai de valahogy ki silabizálom :DD amúgy nincs valami bolt ahova be adom a kazettát és átrakják a tartalmát CD-re esetleg DVD-re?
2013. aug. 7. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis nincs! Több ezer Ft-ba kerül óránként, szóval ha van egy otthoni kb 2 órás videófelvételed, akkor sem feltétlenül éri meg. Ha több kazettád is van, akkor pláne nem. Ez csak azoknak van kitalálva, akik tényleg nem akarnak vele foglalkozni és gőzük sincs, hogy hogyan. Csajoknak vagy 50-en felülieknek.


Ne hülyülj, nem lehet annyira kínai, mert minden színekkel van jelölve. Csak össze kell párosítani a színeket és kezelni a szoftvert, amit hozzá adnak.

2013. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hol laksz? tudok vkit győrben olcsón megcsinálja Dvd formátumra
2013. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SargaRigo válasza:

Apuci69: Azért ne vezessük félre a delikvenst, nem mindig ennyire triviális a dolog!

Valóban színre színt, és meg lehet venni a tunerkártyát is, de egy VHS felvételen nincs szinkronjel a hangnak, így ha a digitalizáló szoftver véletlenül képdobásra kényszerül (elvégre nem mindekeninek futja izom-gépre), akkor máris csúszik szét a kép és a hang! Na ezt már jó móka újra összeegyeztetni! Nekem már ment el egy egész napom emiatt egy egy órás filmecskére! Ha tudom, inkább rászántam volna azt a pár ezrest!


A döntést inkább az határozza meg, hogy egyszeri alkalom lesz, vagy van több (esetleg több száz) kazettája, amit be kellene digizni. Utóbbi esetben már érdemes nekifeküdni a témának!

2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, néhe tud szórakozni...

Érdekelne majd a kérdező válasza sikerült-e..

2013. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A helyzet ott áll hogy holnap keresek valami boltot ahol lehetsèges mert csak egy kazetta van idõm meg nincs szórakozni vele :/
2013. szept. 3. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!