Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megérné venni GoPro kamerát?

Fűrészke007 kérdése:

Megérné venni GoPro kamerát?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik.Bár nem vagyok nagy extrém sprotoló,de pl.víz alatti felvételeket szívesen csinálnék...

Megérné megvenni?Mennyibe fáj?Nagyon imádom.HD-s.Kis helyen elfér..


2013. aug. 5. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem éri meg. A képminősége nem valami jó, ahhoz mérten drága, természetes vizekben xart se ér, strandon apuci agyonver ha anyucit fotózod. Az tényleg csak arra való amire szánták. Minden másra van jobb, olcsóbb alternatíva.
2013. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért is akarom megvenni,mert kicsi..Elég sokat videózok utcán..És hát egy böhöm kamerával az milyen már..

Mennyibe kerül a legolcsóbb?

2013. aug. 5. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
A képminősége baromi jó, víz alatt és fölött is (víz alá viszont más tok kell, mint főlé). Kicsi, nehezen sérül, sok kiegészítője van. Szerintem jó, volt első, második szériás verzióm, most egy 3 Blacket használok.
2013. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%
HErBY te vagy az? :D
2013. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nemtudom mirol beszelsz h rossz a minősége, akkr neked vagy White vagy Silver Editionod van mert a Black olyan videot csinal h besz**sz. Nekem volt mindegyik fajta most Hero 3 Black Editiont hasznlok es,iszonyatosan jo jobb mint a többi Sony meg stb kamera
2013. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor nem láttál még jó minőségű fotót ill videót ha ez neked fantasztikus minőség. Az árát nem éri meg...
2013. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!