Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » FujiFilm FinePix s4500 fénykép...

FujiFilm FinePix s4500 fényképezőgépet lehet csak akkumlátorral számítógépbe/laptopba tölteni USB kábellel vagy csak 4 AA-s elemmel tudom használni?

Figyelt kérdés
Szülinapomra szeretném megvenni magamnak, szeretek hobbyból fényképezni és ez lenne az első kompakt gépem.Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. júl. 27. 11:46
 1/5 A kérdező kommentje:
2 kérdést akartam most feptenni de egybe sikerült xd Tehát FinePix s4500-at csak akkumlátorral lehet használni vagy kell bele a 4AA-s elem is? És ha lehet csak akkumlátorral használni akkor azt USB kábellel a gépbe tudom tölteni.(?)
2013. júl. 29. 11:12
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom aktuális e még a dolog, de azért mondom:

3 db AA elem kell bele, ez lehet egyszer használatos vagy tölthető is

arról nincs infóm, hogy a tölthetőset lehet e a fényképezővel tölteni, de szinte biztosan nem, ehhez lehet kapni a célnak megfelelő töltőt, 2-10 ezer forint között

2013. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy segitettel:):)
2013. nov. 3. 14:06
 4/5 anonim válasza:
Szia! Megvetted végül a gépet? :) Érdekelnének a tapasztalataid.
2013. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit későn reagálok a kérdésedre,de azért remélem még segíthetek: igen, megvettem és teljesen meg vagyok vele elégedve, kellemeset csalódtam benne. A kategóriájához képest, ás egyben az árához is teljesen megfelel. Talán annyi, hogy ISO800-nál már elég zajos a fotó, és szürkületkor már szükség van erre a magas értékre, ha nincs nálad hirtelen állvány.
2015. jún. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!