Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon PowerShot SX500 vélemények?

Canon PowerShot SX500 vélemények?

Figyelt kérdés
ilyen tipusú fényképezőgépet vennék kifejezetten kamionok fényképezésére akinek van vélemények szerintetek jó gép? mert eddig csak jót olvastam róla
2013. júl. 20. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello, én nemrég vettem ezt a fényképezőt és repülőgépeket fényképezgetek vele - 11-12 km-magasról lehet látni vele a repgép logóját, a nagyobb feliratot (pl QATAR a gép hasán), bár akkor már természetesen erősen rá kell zoomolni. Van egy ultrazoom rajta, ami 120x-ig felmegy de nem szeretem, nem tiszta, elég a 90x is. De tényleg jó az extra zoom funkciója. A Nikon L820 azért tényleg jobb egy picivel, az pont ez a kategória, és picivel tényleg jobb képet ad ki - de nem bántam meg ezt a pici canont, mert már annyira a szivemhez nőtt és annyira szép dolgokat lehet vele meglátni!

Elég alapgép, de mert Canon, a minőség tényleg garantált - ebben a kategóriában persze. Persze nem szabad egy 1-2 milliós összegű géphez hasonlítani.

Ja még valami: én azt nem szeretem benne, hogy nincs olyan keretben, ami megvédhetné pl az ütődéstől v pici szegély lehetne rajta, de egy jó fóliával persze lehet kompenzálni kicsit.

üdv:)

2013. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!