Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 60D tulajdonosokat...

Gd628 kérdése:

Canon EOS 60D tulajdonosokat kérdezném: több tesztben is olvastam hogy a gombok minősége és használata a gép gyenge pontja! Kinek mi a véleménye erről hosszabb használat után?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul, hogy gyakran előfordul hogy nem reagál semmit a gomb, vagy a tárcsa résznél mellényomtok stb.?

Köszönöm szépen!


2013. júl. 16. 00:52
 1/1 anonim válasza:

Szia!


60D-m van. 40D-ről váltottam, ahol külön joystick volt, ugye itt meg bele van építve a tárcsába. Gondolom erre akartak célozni. Először én is párszor mellényomtam, de már elő se fordul. Ha nem bíznál ebbe akkor le lehet tiltani a tárcsát, aminek a feloldója 1cm-rel arrébb van.


A többi gomb teljesen rendben van, gyors, azonnal reagál.

2013. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!